لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

محصولات

smartPerform

ICT Smart Perform

چه جهت ارائه در سطح هیئت مدیره و یا در سطح قرارهای فروش، مشاوره در اتاقک های معامله و یا در استدیوهای فیلمبرداری – با راهکار تعاملی ارائه نرم افزار ICT smartPerform، اطلاعات به راحتی و با کارامدی ارائه می شوند. ICT smartPerform پلی است برای پر کردن شکاف میان رابطهای کاربری رویایی هالیوود که با لمس و حرکات کنترل می شوند و نیاز پیچیده ارتباطات امروزی. اکثریت شکلهای مختلف اطلاعات ازجمله اطلاعات پاورپوینت، فایلهای PDF، عکسها، ویدئوها، وب سایت ها و ابزارهای فلش می توانند به صورت یکجا در یک رابط کاربری سرزنده با قابلیت های پذیرش چندین نوع فرمت، بزرگنمایی و کوچک نمایی، جمع گردند و به شکل موثر ارائه و استفاده شوند. در کنار این، نرم افزار ICT smartPerform، بسیاری از عیوب و شکاف های سیستم های امروزی را حل کرده است.

در یک کلام، smartPerform امکان یکتا سازی استفاده از رنج وسیع و متنوع داده ها و ابزارهای امروزه را در یک استاندارد و محیط کاربر پسند فراهم می کند. روزهای تغییر و تعویض مداوم بین نرم افزارها به سر آمده است. اطلاعات به راحتی می توانند توسط smartPerform به هم ارتباط داده شوند و به شکلی غیر خطی و چند منظوره مورد ارائه قرار گیرند. در نتیجه در حین مذاکره و گفتگو با مشتریان، بدون مشکل و مساله ای می شود به نیازهای آنان به شکل سریع و حرفه ای پاسخ داد. از جهت دیگر، ICT smart Perform، در حین قابلیت استفاده از ابزارهای کلاسیک مانند کیبورد و ماوس، امکان اسنفاده از ابزارهای نوین مانند کنترل توسط لمسهای متعدد و حرکات در کنار استفاده از ابزارهای همچون موبایل را می دهد.

قابلیت نمایش دیداری بزرگنمایی و استخراج داده ها شکل طبیعی از حرکات در محیط داده ها را به ارمغان می آورد که موجب استفاده، کار و جهت گیری ساده تر می گردد. به علاوه می توان از ICT smartPerform به راحتی و بدون تغییرات نرم افزاری پیچیده در محیط هایی از رایانه ها و میزهای چند لمسی و تخته وایت بردهای تعاملی گرفته تا ویدئووالهای بزرگ با تفکیک پذیریهای متفاوت استفاده کرد. فرمت خروجی ( چه 4:3 و یا 16:9) دیگر مهم نیست. تمام اطلاعات را می توان به شکل متمرکز توسط ICT smartPerform به روز رسانی کرد که به موجب آن شبکه های گسترده فروش یا موقعیت های متعدد را می توان به شکل موثری مدیریت کرد. مشتریان زیادی از جمله IBM, Siemens, ZDF و غیره هماکنون با موفقیت از ICT smartPerform استفاده می نمایند.

کاتالوگ محصول