NEWS KANOON

قبل
بعدی
گامی روشن به سمت تکنولوژی

شما تکنولوژی را چگونه تعریف می‌کنید؟ تعریف تکنولوژی، مجموعه‌ای از مهارت‌ها، دانش، تکنیک‌ها و تجربیاتی است که انسان به کمک آن‌ها، محیط زندگی خود را به منظور ساخت ابزارها، ماشین‌ها، محصولات و خدماتی تغییر می‌دهد تا نیازهایش را برآورده کند.

بنابراین، زمانی که غارنشینان کشف کردند چگونه آتش درست کنند و چرخ بسازند. از نقل‌قول‌ها و جملات زیبا در مورد تکنولوژی که به زبان انگلیسی و با ترجمه فارسی آورده شده اند لذت ببرید. برخی از این جملات درباره مزایای تکنولوژی هستند و برخی به جنبه های منفی تکنولوژی اشاره می کنند.

بی شک تکنولوژی در بسیاری از زمینه های طراحی و هنر تاثیر داشته و کار را بسیار آسان تر کرده است، ولی در بسیاری شرایط نیز شما به برده ماشین تبدیل شده و کمپانی ها و مرکز های قدرت شما را به انجام کاری مجبور می کنند. براساس تحقیقات Johns Hopkins در دانشگاه Illinois، تکنولوژی نه تنها به بالارفتن خلاقیت کمک نکرده است بلکه قدرت خلاقیت را نیز کم کرده است. محققان به این نتیجه رسیده اند که هرچه منابع کمتری در اختیار انسان قرار بگیرد قدرت خلاقیت انسان بیشتر پرورش پیدا می کند، شاید این جمله معروف به گوش شما خورده است که در محدودیت ها انسان رشد می کند.

الکترونیکی که از ویژگی‌های مرتبط با ذهن انسان مانند یادگیری و حل مسئله برخوردار باشد، استفاده می‌شود.

ماشین لرنینگ یکی از کاربردهای هوش مصنوعی است و به عنوان پیچیده ترین تکنولوژی جهان یا حداقل یکی از پیچیده‌ترین فناوری‌های جهان امروز شناخته می‌شود. این تکنولوژی به ماشین‌ها اجازه می‌دهد به طور خودکار یاد بگیرند و مانند یک انسان هر روز به دانش و علم خود اضافه کنند، قسمت شگفت‌انگیز ماشین لرنینگ افزایش یادگیری بدون دخالت و برنامه‌ریزی انسان است. یادگیری ماشینی روی توسعه برنامه‌های رایانه‌ای تمرکز می‌کند؛ برنامه‌هایی که می‌توانند به داده‌ها دسترسی پیدا کنند. داده‌ها و اطلاعاتی که می‌تواند تصمیم‌ بگیرد، نوآوری داشته باشد و کسب و کارها و به طور کلی جهان را دگرگون کند.