قبل
بعدی

سینمالانژ در واقع یک مینی سینماست در دل خانه،یک سینمای واقعی با امکانات لوکس درست مطابق میل و خواسته ی شما به طوری که هر لحظه که اراده کنید میتوانید در سینما باشید. جادوی سینما در خانه و راحتی خانه درست وسط سینما، سینمالانژ برای کسانی که سلیقه خاص دارند و میخواهند امکانات کم نظیر و منحصر بفرد داشته باشند .چرا که سینما لانژ فضایی است برای لذت بردن از تماشای فیلم محبوبتان در بالاترین سطح کیفیت و لذت، کافیست سینمای شخصیتان را آن طور که دوست دارید تصور کنید تا متخصصین ما یک فضای تمام عیار بر اساس تصورتتان با یک طراحی فوق العاده برای شما عرضه کنند. حال چه طرفدار معماری کلاسیک و فاخر باشید و چه سبک مدرن و مینیمال را بپسندید،طراحان ما فضا را مطابق درخواست شما و هماهنگ با معماری منزلتان طراحی،ماده و اجر میکنند.فرض کنید اسپیکر های قدرتمنهد دالبی ودالبی اتموس، پروژکتور حرفه ای با کیفیت تصویر 4K و نور پردازی بسیار جذاب محیط پیرامون ،مبلمان پیشرفته مدرن و سایر امکانات یک سینمای استاندارد را کنار خود دارید و تجربه دیدن فیلم های روز دنیا و مسابقات ورزشی خصوصی جام جهانی را در آن متفاوت از تجربه میکنید و چه شگفت انگیز که با سینمالانژ و تکنولوژی در فیلم مورد علاقه خود غرق شوید.

اتاق های آکوستیک ثابت، از چند لایه عایق صدا برای ایزوله کردن صدا ساخته می‌شود که برای عایق بندی فرکانس های مختلف صدا طراحی شده است. اتاق های آکوستیک کاربرد وسیعی داشته و در بسیاری از فضاها می توان آن را اجرا کرد. اتاق آکوستیک یکی از بهترین و پرکاربرد ترین روش ها برای داشتن سینما خصوصی می باشد که با استفاده از آن‌ می توان صدایی صاف، گوش نواز و بدون نویز را تجربه کرد.

یک سیستم صوت غیر اصولی می‌تواند موجب شود که صدا با وضوح کافی به گوش شنوندگان نرسد. بسیاری از بلندگوها قادر به پخش همه فرکانس‌های صدا نیستند و همین مسئله باعث می‌شود بعضی از صداها فرکانس پایین به گوش نرسند.

بلندگوها صدا در نقاطی از سینما بسیار بلند و اذیت کننده و در نقاطی دیگر کم است و به زحمت شنیده می شود.لذا تماشاگرانی که در نزدیکی بلندگو ها نشسته اند از شدت صدای بلند دچار خستگی شده و آنان که دور از بلندگوها هستند

اگر سیستم صوت به درستی طراحی نشود، تماشاچیان تصویر را از روبرو دیده ولی صدای بازیگران را از پشت و یا از کنار میشنوند و این تمرکز آنان را برهم زده و از لذت تماشای فیلم می کاهد.