درباره ما

برترین شرکت

چرا ما را انتخاب کنید؟

سابقه درخشان

شرکت کانون انفورماتیک در سال 1370 در تهران تأسیس شد و با بهره‌گیری از بهترین متخصصان فناوری اطلاعات و ارائه جدیدترین فناوری‌ها به کاربران ایرانی، از جمله پیشگامان این صنعت در کشور مطرح شد.

ارائه بروزترین تکنولوژی ها

ما در کانون انفورماتیک به عنوان یکی از رهبران در حوزه فناوری اطلاعات، به عرضه بروزترین تکنولوژی‌ها متعهد هستیم. با تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآورانه، ما به کاربران ایرانی راه‌حل‌های منحصربه‌فرد و عملکرد بهینه را ارائه می‌دهیم. هدف ما ارتقای سطح فناوری در کشور و پشتیبانی از توسعه صنایع مختلف است.

Mask-Group-42222@2x-1024x1007-min (1)
Mask-Group-43@2x (2)-min

ما را بیشتر بشناسید

داستان چگونه آغاز شد و به کجا خواهد رفت

شرکت کانون انفورماتیک به منظور عرضه جدیدترین دستاورد های صنعت فناوری اطلاعات به کاربران ایرانی درسال  1370 در تهران تاسیس شد. از همان آغاز این شرکـت با بهره گیری از بـهترین متخصصیــن فناوری اطـلاعات و عــرضه جدیــدتـریـن فنــاوری های موجـــود در بازارهــای جهــانی به عــنوان یکی از پیشگامان این صنعت در ایران مطرح گردید. بی شک؛ تخصص و تجربه ی کانون انــفورماتیــک، نــیازمنــد پیشینــه ای قوی و پربار است.

مهارت های ما

مشاوره تکنولوژی

ویدئو مپینگ یا Video Mapping یک فناوری است که برای تجسم تصاویر و ویدئوها بر روی سطوح سه‌بعدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع، ویدئومپینگ یک روش خلاقانه و پیشرفته در ترکیب هنر تجسمی و تکنولوژی است.

تجارت آنلاین

90%

دیجیتال مارکتینگ

80%

برنامه نویسی

90%

مشاوره طراحی

100%